بازگشت شخصیت Trevor در فیلم کوتاه GTA VR + فیلم

از این مطلب خوشتون اومد؟ لایک کنید

با توجه به زمان کم باقیمانده برای عرضه هدست VR (واقعیت مجازی) کنسول پلی استیشن، الان بهترین زمان برای تصور یکی از بهترین بازیهای جهان، یعنی GTA به صورت واقعیت مجازی است.

فیلم کوتاهی با نام Grand Theft Auto VR که به تازگی ساخته شده، به خوبی این واقعیت مجازی را همراه با آیتم هایی مشابه با فیلمهای Matrix و Twilight به تصویر می کشد. و البته با حضور شخصیت Trevor (که بازیگر کانادایی Steven Ogg این شخصیت را بازی می کند.)

بیاید با هم صادق باشیم. واقعیت مجازی که در این فیلم کوتاه شاهدش هستیم، بسیار با واقعیت مجازی که با دستگاه پلی استیشن تجربه اش خواهیم کرد فاصله دارد. این فیلم واقعیت مجازی را به صورت تجربه‌ای از Holodeck (نوعی از واقعیت مجازی که در آن حتی صداها و بوها نیز شبیه‌سازی می‌شوند و به گونه‌ای است که بازشناسی آن از جهان واقعیت ممکن نیست) نشان میدهد. با این اوصاف که ما همچین تجربه ایی نخواهیم داشت، ولی سازندگان این فیلم رو به دلیل کیفیت بالای آن خواهیم بخشید!

اگر شما جناب Steven Ogg را خارج از بازی GTA نیز می شناسید (هر چند که کافیست شخصیت Trevor را بشناسید، چون ایشان نسخه کپی از شخصیت Trevor هستند!) پس احتمالا او را در مجموعه هایی مانند Better Call Saul و Westworld و سریال معروف Walking Dead نیز مشاهده کرده اید.

در پایین می توانید فیلم را مشاهده کرده و لذت ببرید (اگر تنها نیستید و در مکان عمومی قرار دارید مراقب کلمات غیر مؤدبانه فیلم باشید)

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.خانه‌های ضروری مشخص شده‌اند *

شما می‌توانید از این تگ‌های HTML استفاده نمائید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

فراموشی کلمه عبور

ثبت نام